FELESKETETT TOLMÁCSOK ÉS FORDÍTÓK SZÁSZORSZÁG Bejegyzett Egyesülete

ÉJJEL-NAPPAL INGYENESEN HÍVHATÓ TELEFONSZÁM
0800-888 8833

Az Szászországi Felesketett Tolmácsok és Fordítók Bejegyzett Egyesületének tagjai


Nyelvek szerinti szűrés:

Jens Eckhardt

Jens Eckhardt

hites tolmács és fordító für Albán, Angol és Orosz

+49 3425 920 287
+49 172 340 5778
Buero.J.Eckhardt@t-onlin...
Judith Estévez Castro

Judith Estévez Castro

hites tolmács és fordító für Spanyol

+49 341 604 00 977
+49 179 889 2380
info@ecastro.de
Martina Matern

Martina Matern

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 351 644 1398
+49 177 263 5381
martina.matern@web.de
Stefania El Badaoui

Stefania El Badaoui

hites tolmács és fordító für Görög

+49 341 224 7507
+49 176 767 94637
griechisch.sprachenservi...
Barbara Gerstenberg

Barbara Gerstenberg

hites tolmács és fordító für Olasz

Irena Jünger

Irena Jünger

hites tolmács és fordító für Litván

+49 34638 379 32
+49 173 953 39 86
i.juenger@web.de
Thomas Westphälinger

Thomas Westphälinger

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 351 84 00 716
+49 179 185 0591
Twestphaelinger@web.de
Lina Gerstmeyer

Lina Gerstmeyer

hites tolmács für Angol és Spanyol

Rainer Beck

Rainer Beck

hites tolmács és fordító für Angol és Portugál

+49 341 480 9627
+49 177 237 8730
Beckrainer@gmx.net
Viola Mrusek

Viola Mrusek

hites tolmács és fordító für Cseh

Michaela Gerstenberg

Michaela Gerstenberg

hites tolmács és fordító für Angol

+49 351 644 3437
+49 173 510 6558
mgerstenberg@t-online.de
Nedae Amairi

Nedae Amairi

hites tolmács és fordító für Arab

+49 351 47026128
+49 177 7835096
amairi@hanaweb.de
Aleksandra Ehrenhofer

Aleksandra Ehrenhofer

hites tolmács és fordító für Lengyel

+49 351 4082 1281
+49 176 6198 3593
aleksandra@ehrenhofer-pl...
ehrenhofer-pl.de
Jadwiga Köhler

Jadwiga Köhler

hites fordító für Lengyel

+49 351 203 7876
+49 177 724 2356
jadwiga.koehler@t-online...
Cornelia Bannack

Cornelia Bannack

hites tolmács és fordító für Spanyol és Portugál

+49 351 41 88 6867
+49 151 10 70 1533
info@cornelia-remde.de
www.cornelia-remde.de
Ayhan Aslan

Ayhan Aslan

hites fordító für Török

Alexander Dragoman

Alexander Dragoman

hites fordító für Angol és Román

+49 341 927 12976
+49 176 660 77680
alexanderdragoman@hotmai...
Tatjana Rinck

Tatjana Rinck

hites tolmács és fordító für Orosz

+49 341 251 4561
+49 171 266 5813
tarinck@t-online.de
Huda Alqaisi

Huda Alqaisi

hites tolmács és fordító für Arab

Petra Gürtler

Petra Gürtler

hites tolmács és fordító für Angol

+49 351 894 90 520
+49 151 232 05 698
Pguertler@t-online.de
Katrin Böhmker

Katrin Böhmker

hites tolmács für Angol és Francia

+49 351 30959138
+49 151 20500084
katrinboehmker@googlemai...
Elena Zikandeloff-Lasarov

Elena Zikandeloff-Lasarov

hites tolmács és fordító für Bolgár

Svetlana Parkhomenko

Svetlana Parkhomenko

hites tolmács és fordító für Orosz

Romana Knobloch

Romana Knobloch

hites fordító für Cseh

+49 0351 890 1130
+49 171 313 5263
info@rk-sprachendienst.d...
Sergei Medvedev

Sergei Medvedev

hites tolmács és fordító für Orosz és Angol

Joana Hübner-Lunau

Joana Hübner-Lunau

hites tolmács és fordító für Lengyel

+49 341 564 3831
+49 172 370 0668
huebgoleb@aol.com
Anna Schmidt

Anna Schmidt

hites tolmács és fordító für Lengyel

+49 351 496 87 13
+49 177 892 1503
anna.schmidt@alphalabs.d...
Erling Kjaer Jensen

Erling Kjaer Jensen

hites fordító für Dán

+49 351 459 5490
+49 170 481 5316
e.k.jensen@t-online.de
Anna Wackernagel

Anna Wackernagel

hites tolmács és fordító für Orosz és Ukrán

Irina Heinitz

Irina Heinitz

hites tolmács és fordító für Cseh

Erzsebet Schock

Erzsebet Schock

hites tolmács és fordító für Román és Francia

Angelika Werner

Angelika Werner

hites tolmács és fordító für Francia és Orosz

+49 341 421 9746
+49 177 419 2282
Angelika.Werner@t-online...
Ali Al-Mousawi

Ali Al-Mousawi

hites tolmács és fordító für Arab

+49 341 306 7777
+49 170 407 3587
dr.almousawi@web.de
Irena Mosig

Irena Mosig

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 35243 44 7711
+49 160 973 38623
irena.mosig@t-online.de
Kira Schneider

Kira Schneider

hites tolmács és fordító für Orosz

Zdenka Lein

Zdenka Lein

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 351 838 2321
+49 173 933 8064
Zdenka.Lein@t-online.de
Asad Mamedow

Asad Mamedow

hites tolmács és fordító für Azerbajdzsáni és Orosz

+49 351 804 2543
Marsus@freenet.de
Mohamed Okasha

Mohamed Okasha

hites tolmács és fordító für Arab

+49 157 508 86350
m.okasha@aol.com
Huu Tien Vuong

Huu Tien Vuong

hites tolmács és fordító für Vietnami

+49 341 861 7350
+49 172 341 2930
tienhanhdolbuero@yahoo.d...
Edina Weidemann

Edina Weidemann

hites fordító für Magyar

+49 351 315 7918
+49 163 697 9832
e.weidemann@ediwei.de
www.ediwei.de
Rafa Ibrahim

Rafa Ibrahim

hites tolmács és fordító für Arab és Kurd

Roman Bannack

Roman Bannack

hites tolmács és fordító für Orosz

Antje Eckart

Antje Eckart

hites tolmács és fordító für Francia és Spanyol

+49 341 331 5050
+49 173 373 0372
antje.eckart@gmx.de