FELESKETETT TOLMÁCSOK ÉS FORDÍTÓK SZÁSZORSZÁG Bejegyzett Egyesülete

ÉJJEL-NAPPAL INGYENESEN HÍVHATÓ TELEFONSZÁM
0800-888 8833

Az Szászországi Felesketett Tolmácsok és Fordítók Bejegyzett Egyesületének tagjai


Nyelvek szerinti szűrés:

Sergei Medvedev

Sergei Medvedev

hites tolmács és fordító für Orosz és Angol

Rafa Ibrahim

Rafa Ibrahim

hites tolmács és fordító für Arab és Kurd

Roman Bannack

Roman Bannack

hites tolmács és fordító für Orosz

Martina Matern

Martina Matern

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 351 644 1398
+49 177 263 5381
martina.matern@web.de
Katrin Böhmker

Katrin Böhmker

hites tolmács für Angol és Francia

+49 351 30959138
+49 151 20500084
katrinboehmker@googlemai...
Joana Hübner-Lunau

Joana Hübner-Lunau

hites tolmács és fordító für Lengyel

+49 341 564 3831
+49 172 370 0668
huebgoleb@aol.com
Ali Al-Mousawi

Ali Al-Mousawi

hites tolmács és fordító für Arab

+49 341 306 7777
+49 170 407 3587
dr.almousawi@web.de
Aleksandra Ehrenhofer

Aleksandra Ehrenhofer

hites tolmács és fordító für Lengyel

+49 351 408 21281
+49 176 619 83593
aleksandra@ehrenhofer-pl...
Elena Zikandeloff-Lasarov

Elena Zikandeloff-Lasarov

hites tolmács és fordító für Bolgár

Erzsebet Schock

Erzsebet Schock

hites tolmács és fordító für Román és Francia

Stefania El Badaoui

Stefania El Badaoui

hites tolmács és fordító für Görög

+49 341 224 7507
+49 176 767 94637
griechisch.sprachenservi...
Thomas Westphälinger

Thomas Westphälinger

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 179 185 0591
Twestphaelinger@web.de
Antje Eckart

Antje Eckart

hites tolmács és fordító für Francia és Spanyol

+49 341 331 5050
+49 173 373 0372
antje.eckart@gmx.de
Jadwiga Köhler

Jadwiga Köhler

hites fordító für Lengyel

+49 351 203 7876
+49 177 724 2356
jadwiga.koehler@t-online...
Viola Mrusek

Viola Mrusek

hites tolmács és fordító für Cseh

Irina Heinitz

Irina Heinitz

hites tolmács és fordító für Cseh

Anna Schmidt

Anna Schmidt

hites tolmács és fordító für Lengyel

+49 351 496 87 13
+49 177 892 1503
anna.schmidt@alphalabs.d...
Anna Wackernagel

Anna Wackernagel

hites tolmács és fordító für Orosz és Ukrán

Ayhan Aslan

Ayhan Aslan

hites fordító für Török

Asad Mamedow

Asad Mamedow

hites tolmács és fordító für Azerbajdzsáni és Orosz

+49 351 804 2543
Marsus@freenet.de
Erling Kjaer Jensen

Erling Kjaer Jensen

hites fordító für Dán

+49 351 459 5490
+49 170 481 5316
e.k.jensen@t-online.de
Judith Estévez Castro

Judith Estévez Castro

hites tolmács és fordító für Spanyol

+49 341 604 00977
+49 179 889 2380
info@ecastro.de
Romana Knobloch

Romana Knobloch

hites fordító für Cseh

+49 0351 890 1130
+49 171 313 5263
info@rk-sprachendienst.d...
Svetlana Parkhomenko

Svetlana Parkhomenko

hites tolmács és fordító für Orosz

Petra Gürtler

Petra Gürtler

hites tolmács és fordító für Angol

+49 351 894 90 520
+49 151 232 05 698
Pguertler@t-online.de
Angelika Werner

Angelika Werner

hites tolmács és fordító für Francia és Orosz

+49 341 421 9746
+49 177 419 2282
Angelika.Werner@t-online...
Huda Alqaisi

Huda Alqaisi

hites tolmács és fordító für Arab

Michaela Gerstenberg

Michaela Gerstenberg

hites tolmács és fordító für Angol

+49 351 644 3437
+49 173 510 6558
mgerstenberg@t-online.de
Zdenka Lein

Zdenka Lein

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 351 838 2321
+49 173 933 8064
Zdenka.Lein@t-online.de
Irena Mosig

Irena Mosig

hites tolmács és fordító für Cseh

+49 35243 44 7711
+49 160 973 38623
irena.mosig@t-online.de
Huu Tien Vuong

Huu Tien Vuong

hites tolmács és fordító für Vietnami

+49 341 861 7350
+49 172 341 2930
tienhanhdolbuero@yahoo.d...
Nedae Amairi

Nedae Amairi

hites tolmács és fordító für Arab

+49 351 47026128
+49 177 7835096
amairi@hanaweb.de
Cornelia Bannack

Cornelia Bannack

hites tolmács és fordító für Spanyol és Portugál

+49 351 41 88 6867
+49 151 10 70 1533
info@cornelia-remde.de
www.cornelia-remde.de
Mohamed Okasha

Mohamed Okasha

hites tolmács és fordító für Arab

+49 157 508 86350
m.okasha@aol.com
Jens Eckhardt

Jens Eckhardt

hites tolmács és fordító für Albán, Angol és Orosz

+49 3425 920 287
+49 172 340 5778
Buero.J.Eckhardt@t-onlin...
Irena Jünger

Irena Jünger

hites tolmács és fordító für Litván

+49 34638 379 32
+49 173 953 39 86
i.juenger@web.de
Barbara Gerstenberg

Barbara Gerstenberg

hites tolmács és fordító für Olasz

Tatjana Rinck

Tatjana Rinck

hites tolmács és fordító für Orosz

+49 341 251 4561
+49 171 266 5813
tarinck@t-online.de
Rainer Beck

Rainer Beck

hites tolmács és fordító für Angol és Portugál

+49 341 480 9627
+49 177 237 8730
Beckrainer@gmx.net
Alexander Dragoman

Alexander Dragoman

hites fordító für Angol és Román

+49 341 927 12976
+49 176 660 77680
alexanderdragoman@hotmai...
Edina Weidemann

Edina Weidemann

hites fordító für Magyar

+49 351 315 7918
+49 163 697 9832
e.weidemann@ediwei.de
www.ediwei.de
Kira Schneider

Kira Schneider

hites tolmács és fordító für Orosz

Lina Gerstmeyer

Lina Gerstmeyer

hites tolmács für Angol és Spanyol