FELESKETETT TOLMÁCSOK ÉS FORDÍTÓK SZÁSZORSZÁG Bejegyzett Egyesülete

ÉJJEL-NAPPAL INGYENESEN HÍVHATÓ TELEFONSZÁM
0800-888 8833

Az Szászországi Felesketett Tolmácsok és Fordítók Bejegyzett Egyesületének tagjai


Nyelvek szerinti szűrés:

Aleksandra Ehrenhofer

Aleksandra Ehrenhofer

hites tolmács és fordító Lengyel

+49 351 408 21281
+49 176 619 83593
aleksandra@ehrenhofer-pl...
Barbara Gerstenberg

Barbara Gerstenberg

hites tolmács és fordító Olasz

Huda Alqaisi

Huda Alqaisi

hites tolmács és fordító Arab

Angelika Werner

Angelika Werner

hites tolmács és fordító Francia és Orosz

+49 341 421 9746
+49 177 419 2282
Angelika.Werner@t-online...
Alexander Dragoman

Alexander Dragoman

hites fordító Angol és Román

+49 341 927 12976
+49 176 660 77680
alexanderdragoman@hotmai...
Martina Matern

Martina Matern

hites tolmács és fordító Cseh

+49 351 644 1398
+49 177 263 5381
martina.matern@web.de
Cornelia Bannack

Cornelia Bannack

hites tolmács és fordító Spanyol és Portugál

+49 351 41 88 6867
+49 151 10 70 1533
info@cornelia-remde.de
www.cornelia-remde.de
Romana Knobloch

Romana Knobloch

hites fordító Cseh

+49 0351 890 1130
+49 171 313 5263
info@rk-sprachendienst.d...
Tatjana Rinck

Tatjana Rinck

hites tolmács és fordító Orosz

+49 341 251 4561
+49 171 266 5813
tarinck@t-online.de
Lina Gerstmeyer

Lina Gerstmeyer

hites tolmács Angol és Spanyol

Joana Hübner-Lunau

Joana Hübner-Lunau

hites tolmács és fordító Lengyel

+49 341 564 3831
+49 172 370 0668
huebgoleb@aol.com
Sergei Medvedev

Sergei Medvedev

hites tolmács és fordító Orosz

+49 341 423 4196
+49 162 687 3614
sergei@medvedevs.eu
Anna Wackernagel

Anna Wackernagel

hites tolmács és fordító Orosz és Ukrán

Svetlana Parkhomenko

Svetlana Parkhomenko

hites tolmács és fordító Orosz

Jadwiga Köhler

Jadwiga Köhler

hites fordító Lengyel

+49 351 203 7876
+49 177 724 2356
jadwiga.koehler@t-online...
Ayhan Aslan

Ayhan Aslan

hites fordító Török

+49 351 160 96213
+49 171 4787849
tuerkisch@dresden-uebers...
Antje Eckart

Antje Eckart

hites tolmács és fordító Francia és Spanyol

+49 341 331 5050
+49 173 373 0372
antje.eckart@gmx.de
Ali Al-Mousawi

Ali Al-Mousawi

hites tolmács és fordító Arab

+49 341 306 7777
+49 170 407 3587
dr.almousawi@web.de
Katrin Böhmker

Katrin Böhmker

hites tolmács Angol és Francia

+49 351 30959138
+49 151 20500084
katrinboehmker@googlemai...
Erling Kjaer Jensen

Erling Kjaer Jensen

hites fordító Dán

+49 351 459 5490
+49 170 481 5316
e.k.jensen@t-online.de
Rainer Beck

Rainer Beck

hites tolmács és fordító Angol és Portugál

+49 341 480 9627
+49 177 237 8730
Beckrainer@gmx.net
Huu Tien Vuong

Huu Tien Vuong

hites tolmács és fordító Vietnami

+49 341 861 7350
+49 172 341 2930
tienhanhdolbuero@yahoo.d...
Anna Schmidt

Anna Schmidt

hites tolmács és fordító Lengyel

+49 351 496 87 13
+49 177 892 1503
anna.schmidt@alphalabs.d...
Erzsebet Schock

Erzsebet Schock

hites tolmács és fordító Román és Francia

Nedae Amairi

Nedae Amairi

hites tolmács és fordító Arab

+49 351 47026128
+49 177 7835096
amairi@hanaweb.de
Jens Eckhardt

Jens Eckhardt

hites tolmács és fordító Albán, Angol és Orosz

+49 3425 920 287
+49 172 340 5778
Buero.J.Eckhardt@t-onlin...
Thomas Westphälinger

Thomas Westphälinger

hites tolmács és fordító Cseh

+49 179 185 0591
Twestphaelinger@web.de
Petra Gürtler

Petra Gürtler

hites tolmács és fordító Angol

+49 351 894 90 520
+49 151 232 05 698
Pguertler@t-online.de
Johann Arendt

Johann Arendt

hites tolmács és fordító Orosz

+49 351 459 8730
+49 162 497 9551
info@johann-arendt.de
www.johann-arendt.de
Irina Heinitz

Irina Heinitz

hites tolmács és fordító Cseh

Asad Mamedow

Asad Mamedow

hites tolmács és fordító Azerbajdzsáni és Orosz

+49 351 804 2543
Marsus@freenet.de
Mohamed Okasha

Mohamed Okasha

hites tolmács és fordító Arab

+49 157 508 86350
m.okasha@aol.com
Stefania El Badaoui

Stefania El Badaoui

hites tolmács és fordító Görög

+49 341 224 7507
+49 176 767 94637
griechisch.sprachenservi...
Irena Mosig

Irena Mosig

hites tolmács és fordító Cseh

+49 35243 44 7711
+49 160 973 38623
irena.mosig@t-online.de
Zdenka Lein

Zdenka Lein

hites tolmács és fordító Cseh

+49 351 838 2321
+49 173 933 8064
Zdenka.Lein@t-online.de
Rafe Ibrahim

Rafe Ibrahim

hites tolmács és fordító Arab és Kurd

+49 341 581 54376
+49 176 217 00516
sprachen@morgenlandsprac...
www.sprachakzente.de
Elena Zikandeloff-Lasarov

Elena Zikandeloff-Lasarov

hites tolmács és fordító Bolgár

Kira Schneider

Kira Schneider

hites tolmács és fordító Orosz

Judith Estévez Castro

Judith Estévez Castro

hites tolmács és fordító Spanyol

+49 341 604 00977
+49 179 889 2380
info@ecastro.de
Irena Jünger

Irena Jünger

hites tolmács és fordító Litván

+49 34638 379 32
+49 173 953 39 86
i.juenger@web.de
Edina Weidemann

Edina Weidemann

hites fordító Magyar

+49 351 315 7918
+49 163 697 9832
e.weidemann@ediwei.de
www.ediwei.de
Michaela Gerstenberg

Michaela Gerstenberg

hites tolmács és fordító Angol

+49 351 644 3437
+49 173 510 6558
mgerstenberg@t-online.de
Viola Mrusek

Viola Mrusek

hites tolmács és fordító Cseh

Roman Bannack

Roman Bannack

hites tolmács és fordító Orosz

Ankin Heinke

Ankin Heinke

hites tolmács és fordító Orosz

+49 351 310 8888
+49 170 192 6553
heinke.ankin@web.de